Nintendo Switch Eshop Türkiye - Nintendo Switch Ucuz Oyun Alma

Nintendo Switch/Lite Oyunları

Moderatör: aknctn

Kullanıcı avatarı
omrkcmn
Verified
Moderatör
Makaleler: 0
5
Teşekkür etti: 190 kez
Türkiye

Nintendo Switch Eshop Türkiye - Nintendo Switch Ucuz Oyun Alma

#1 Okunmamış mesaj gönderen omrkcmn »

Nintendo Switch Ucuz Oyun Alma.jpg

en ucuz Nintendo Switch oyunları, nintendo ucuz oyun alma, Nintendo eshop oyun alma

Selam dostlar, malum olduğu üzere Nintendo ülkemize pekde değer veren bir şirket değil. Bölgesel bir distirbütör ile ürünler ülkeye geliyor,
ne konsol sistemi Türkçe ne de exclusive oyunlarda Tr desteği mevcut. Abartı gibi olacak ama gerçek Eshop Türkiye'de kullanılamıyor. Bunun alternatif yöntemleri var, ya konsola CFW yaptırmak yada diğer eshop'lardan oyun almak. Birinci yöntemi daha sonra deneyeceğim, şimdilik oyun fiyatları cebimi yakmıyor. İkinci yönteme gelecek olursak bağlantısını verdiğim sitede tüm dünyadaki eshoplarda fiyatları TRY cinsinden görebiliyor ucuza oyunları alabiliyorsunuz. Ayrıca gayet ucuz bir yöntem. Pc, Xbox ve PlayStation tarafında pahalı olan bir oyunu 20 Tl gibi bir ücrete bulup alabilme imkanınız var. Tr store olsa 200 liraya satılacak bir oyun 1 kuruş gibi rakama düşebiliyor.

https://eshop-prices.com/games?currency=TRY

Ben şimdilik Ori serisini takibe aldım, özellikle ikinci oyun Türkçe olduğu için takipteyim.

Etiketler:
Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links
Kullanıcı avatarı
aknctn
Verified
Moderatör
Cevaplar: 2
5
Ruh hali:
Teşekkür etti: 165 kez
Türkiye

Re: Nintendo Switch Eshop Türkiye

#2 Okunmamış mesaj gönderen aknctn »

Güzel bi bilgi ben de bilmiyordum teşekkürler.
Resim

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links
Kullanıcı avatarı
paladindanse
3
Teşekkür etti: 18 kez
Türkiye

Re: Nintendo Switch Eshop Türkiye - Nintendo Switch Ucuz Oyun Alma

#3 Okunmamış mesaj gönderen paladindanse »

Ben nintendo almanya mağazasından alıyodum oyunları o hesabı kapatıp başka hesaba geçsem bu oyunları almak için önceki hesaptan alıp indirdiklerim çalışır mı?

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links
Kullanıcı avatarı
omrkcmn
Verified
Moderatör
5
Türkiye

#4 Okunmamış mesaj gönderen omrkcmn »

paladindanse yazdı: 10 May 2023 17:30 Ben nintendo almanya mağazasından alıyodum oyunları o hesabı kapatıp başka hesaba geçsem bu oyunları almak için önceki hesaptan alıp indirdiklerim çalışır mı?
Aldığım bilgi şu, istediğin bölgeden oyun alıp o oyuna hesabında ömür boyu sahip olabiliyorsun. Mükemmel bir özellik.

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links
Kullanıcı avatarı
spy_di
4
Ruh hali:
Teşekkür etti: 6 kez

#5 Okunmamış mesaj gönderen spy_di »

Legend of zelda teras of the kingdom ve Mario Wonder ucuza nereden alınır verdiğiniz linkte 1000 tl üzerinde fiyatı var değmezki.

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links
Kullanıcı avatarı
omrkcmn
Verified
Moderatör
5
Türkiye

#6 Okunmamış mesaj gönderen omrkcmn »

spy_di yazdı: 21 Eki 2023 21:39 Legend of zelda teras of the kingdom ve Mario Wonder ucuza nereden alınır verdiğiniz linkte 1000 tl üzerinde fiyatı var değmezki.
En ucuz burası başka ikinci el kutulu bulabilirsiniz. O da çok zor.

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links
Kullanıcı avatarı
aknctn
Verified
Moderatör
5
Ruh hali:
Türkiye

#7 Okunmamış mesaj gönderen aknctn »

Hakikaten ucuza Zelda alabileceğimiz bir yer olursa bana da haber verin :)
Resim

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links
Kullanıcı avatarı
omrkcmn
Verified
Moderatör
5
Türkiye

#8 Okunmamış mesaj gönderen omrkcmn »

aknctn yazdı: 22 Eki 2023 12:05 Hakikaten ucuza Zelda alabileceğimiz bir yer olursa bana da haber verin :)
Şuan kegames'te 1699 lira. Sıfır kutulu. İlginç bir şekilde yeni kutulu switch oyunları kura göre ucuz geliyor. Ben ilkini yeni bitirdiğim için ikincisini biraz geç alacak gibiyim :) Şuan mario odysey arayışı içerisindeyim.

Yada şeytana uyup konsolu kıracağım son çare. Fiyatlar anormal seviyede. Eğlenmek bu kadar olmamalı hiç bir ülkede.

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links
Kullanıcı avatarı
aknctn
Verified
Moderatör
5
Ruh hali:
Türkiye

#9 Okunmamış mesaj gönderen aknctn »

omrkcmn yazdı: 23 Eki 2023 11:31
aknctn yazdı: 22 Eki 2023 12:05 Hakikaten ucuza Zelda alabileceğimiz bir yer olursa bana da haber verin :)
Şuan kegames'te 1699 lira. Sıfır kutulu. İlginç bir şekilde yeni kutulu switch oyunları kura göre ucuz geliyor. Ben ilkini yeni bitirdiğim için ikincisini biraz geç alacak gibiyim :) Şuan mario odysey arayışı içerisindeyim.

Yada şeytana uyup konsolu kıracağım son çare. Fiyatlar anormal seviyede. Eğlenmek bu kadar olmamalı hiç bir ülkede.

Ben artık zamandan dolayı her oyunu oynayamıyorum ve her oyunda tatmin etmez oldu. Oyunu da genelde Ps5 ve Steam Deck’te (çoğu zaman tvye bağlarım) oynarım. Mario ve Zelda pek tarzım değil ama oynamak isterim fakat bu fiyatlara da almak istemem. Kaldıki diğer 2 platformda da oynayacağım başlamadığım oyunlar var. Oyun bütçesini de daha çok bu alandaki özel koleksiyonluk eşyalara ayırıyorum. Örneğin Japonya’dan şu ürünü sipariş verdim bekliyorum
https://www.ebay.com/itm/303946935128

Mario Kart hazzını ne derece gerçekçi hissettirecek göreceğiz :) ama zati koleksiyon amaçlı aldım.

Bi ara elimdeki koleksiyonlukları sergileyebileceğim büyük bir konu açıcam ama bolca resim çekip hazırlık yapmam lazım. Her neyse konu nerden nereye geldi :mrgreen:
Resim

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links
Kullanıcı avatarı
omrkcmn
Verified
Moderatör
5
Türkiye

#10 Okunmamış mesaj gönderen omrkcmn »

aknctn yazdı: 23 Eki 2023 18:46
omrkcmn yazdı: 23 Eki 2023 11:31

Ben artık zamandan dolayı her oyunu oynayamıyorum ve her oyunda tatmin etmez oldu. Oyunu da genelde Ps5 ve Steam Deck’te (çoğu zaman tvye bağlarım) oynarım. Mario ve Zelda pek tarzım değil ama oynamak isterim fakat bu fiyatlara da almak istemem. Kaldıki diğer 2 platformda da oynayacağım başlamadığım oyunlar var. Oyun bütçesini de daha çok bu alandaki özel koleksiyonluk eşyalara ayırıyorum. Örneğin Japonya’dan şu ürünü sipariş verdim bekliyorum
https://www.ebay.com/itm/303946935128

Mario Kart hazzını ne derece gerçekçi hissettirecek göreceğiz :) ama zati koleksiyon amaçlı aldım.

Bi ara elimdeki koleksiyonlukları sergileyebileceğim büyük bir konu açıcam ama bolca resim çekip hazırlık yapmam lazım. Her neyse konu nerden nereye geldi :mrgreen:
Listendeki oyunları paylaş bizde nemalanalım :)

O kadar para sayıp Callisto alacktım ps5 e ama şükürler olsun plus'ta verildi de berbat bir oyuna para vermemiş oldum.

Finansal özgürlük kaynaklı olsa gerek şuan fiyatlar bana ucuz geliyor.

Birde şöyle bir durum var 4 sene üniversite, öncesi hazırlık derken 2015-2022 arası doğru düzgün oyun oynayamadım sadece hızlıca bazı şaheserlere bakabilmiştim. Şimdi kitaplarımdan kalan vaktimi değerlendirip dibine vurmak istiyorum ama ps5 tarafında alacak oyun yok gibi. Gerçekten gel beni al diyen yapım yok.

Koleksiyonculukta iyidir.

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links
Kullanıcı avatarı
spy_di
4
Ruh hali:
Teşekkür etti: 6 kez