Playstation Plus Abonelik Fiyatında İndirim

Çıkış Tarihleri, Duyurular ve Gelişmeler

Moderatör: aknctn

Kullanıcı avatarı
aknctn
Verified
Moderatör
Makaleler: 0
Cevaplar: 2
5
Ruh hali:
Teşekkür etti: 165 kez
Türkiye

Playstation Plus Abonelik Fiyatında İndirim

#1 Okunmamış mesaj gönderen aknctn »

Resim

Days of Play indirimleri kapsamında 12 aylık Playstation Plus aboneliği 180 TL'ye indirildi. Önceki fiyatı 240 TL olan 12 Aylık Playstation Plus aboneliği %25 indirimle 7 Haziran'a kadar 180 TL oldu.

Playstation Plus abonelik fiyatları;
  • Aylık 40 TL
  • 3 Aylık 100 TL
  • 12 Aylık 240 TL %25 İndirimle 180 TL
Resim

Etiketler:
Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links
Kullanıcı avatarı
omrkcmn
Verified
Moderatör
5
Teşekkür etti: 189 kez
Türkiye

Re: Playstation Plus Abonelik Fiyatında İndirim

#2 Okunmamış mesaj gönderen omrkcmn »

Yıllık 18 liraya kaçırılmaması gereken bir üyelik bence. Kasım ayında aldık indirimle oyuna doydum açıkçası. Days Gone almak istesem cebimden en az 100 lira çıkacaktı. Onu oynadım. BFV oynamayı çok istiyordum EA play ile 25 lira desek eder 125. Geçmiş oyunlardan Knack, Infamous First Light vs bayağı oyun oynamışım yaw :D Bu paraya bu kadar oyun iyi bence.

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links
Kullanıcı avatarı
aknctn
Verified
Moderatör
5
Ruh hali:
Türkiye

#3 Okunmamış mesaj gönderen aknctn »

omrkcmn yazdı: 02 Haz 2021 14:42 Yıllık 18 liraya kaçırılmaması gereken bir üyelik bence. Kasım ayında aldık indirimle oyuna doydum açıkçası. Days Gone almak istesem cebimden en az 100 lira çıkacaktı. Onu oynadım. BFV oynamayı çok istiyordum EA play ile 25 lira desek eder 125. Geçmiş oyunlardan Knack, Infamous First Light vs bayağı oyun oynamışım yaw :D Bu paraya bu kadar oyun iyi bence.

Ben çok fazla kayde değer oyun göremiyorum Days Gone için şaşırmıştım. Avantajlı tabi alınır alınmasına ama artık gamepass'den bu kadar geri kalmasın makası biraz kapatsınlar (zamsız)
Resim

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links
Kullanıcı avatarı
omrkcmn
Verified
Moderatör
5
Teşekkür etti: 189 kez
Türkiye

#4 Okunmamış mesaj gönderen omrkcmn »

aknctn yazdı: 02 Haz 2021 16:23
omrkcmn yazdı: 02 Haz 2021 14:42 Yıllık 18 liraya kaçırılmaması gereken bir üyelik bence. Kasım ayında aldık indirimle oyuna doydum açıkçası. Days Gone almak istesem cebimden en az 100 lira çıkacaktı. Onu oynadım. BFV oynamayı çok istiyordum EA play ile 25 lira desek eder 125. Geçmiş oyunlardan Knack, Infamous First Light vs bayağı oyun oynamışım yaw :D Bu paraya bu kadar oyun iyi bence.

Ben çok fazla kayde değer oyun göremiyorum Days Gone için şaşırmıştım. Avantajlı tabi alınır alınmasına ama artık gamepass'den bu kadar geri kalmasın makası biraz kapatsınlar (zamsız)
Plus bir gamepass olmayacak hiçbir zaman. Eğer Sony PlayStation Now üzerinde sadece indirilebilir olarak seçenek sunup bunu her ülkeye açarsa muhteşem olacak. Viçır 3 gelmiş bu ay yeniden bir şans verebilirdim :)

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links
Kullanıcı avatarı
aknctn
Verified
Moderatör
5
Ruh hali:
Türkiye

#5 Okunmamış mesaj gönderen aknctn »

[mention]omrkcmn[/mention] viçır 3 oynamadım ama Witcher 3'ü tavsiye ederim tam bir sanat eseri saygım sonsuz hiya :lol:

Onu tüm dlc'leri ile birlikte mutlaka oynaman lazım. Eğer başlarsan karakteri geliştirmek için yan görevleri ihmal etme.
Resim

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links
Cevapla Önceki başlıkSonraki başlık

“Oyun Haberleri” sayfasına dön