PlayStation Plus Ağustos 2023 Oyunları

Güncel Playstation Plus Aylık Oyunlar Listesi, Playstation Plus gelecek ay hangi oyunları verecek? Tüm ücretsiz Playstation Plus oyunları güncel listesi.

Moderatör: aknctn

Kullanıcı avatarı
omrkcmn
Verified
Moderatör
Makaleler: 0
5
Teşekkür etti: 189 kez
Türkiye

PlayStation Plus Ağustos 2023 Oyunları

#1 Okunmamış mesaj gönderen omrkcmn »

Aylık oyunlar şöyle,
[image]https://encrypted-tbn0.gstatic.com/imag ... A&usqp=CAU
[/image]

Dreams iyi bir fikirle yola çıkmış olsa da vakti bol olablar için iyi bir oyundu. Golf zaten bildiğimiz golf. Ben severim severekte oynarım büyük ihtimal. Diğer indie hakkında bilgim yok.
Dosya ekleri
image.png
En son aknctn tarafından 26 Tem 2023 22:48 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Sebep: İlgili etiketler eklendi.

Etiketler:
Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links
Kullanıcı avatarı
aknctn
Verified
Moderatör
Cevaplar: 2
5
Ruh hali:
Teşekkür etti: 165 kez
Türkiye

Re: PlayStation Plus Ağustos 2023 Oyunları

#2 Okunmamış mesaj gönderen aknctn »

Yıllık delux paket kullanıyorum beni o bile tatmin etmiyor. Sony nabıyor anlamıyorum plus olayından iyice soğudum. Oynayacak oyun da yok makine yatıyor öyle.
Resim

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links
Kullanıcı avatarı
omrkcmn
Verified
Moderatör
5
Türkiye

#3 Okunmamış mesaj gönderen omrkcmn »

aknctn yazdı: 26 Tem 2023 22:48 Yıllık delux paket kullanıyorum beni o bile tatmin etmiyor. Sony nabıyor anlamıyorum plus olayından iyice soğudum. Oynayacak oyun da yok makine yatıyor öyle.
Ciddi misin hocam ya. Ben sıraya aldım oynayacak daha çok oyun var. İstediğim oyun meselesi başka tabi. Switchte oriyi bitirdim şimdi cod var plusta verilen somra bi zelda sonra bi alan wake.

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links
Kullanıcı avatarı
aknctn
Verified
Moderatör
Cevaplar: 2
5
Ruh hali:
Teşekkür etti: 165 kez
Türkiye

#4 Okunmamış mesaj gönderen aknctn »

Aslında [smention u=49]omrkcmn[/smention] ben de biraz seçici oldum pek oyun sevemiyorum bu aralar. İçinde kaybolabileceğim açık dünya oyunları arıyorum RDR 2'yi Playstation'da oynamıştım ama Türkçe yapamıyorduk biliyorsun şimdi Steam Deck'e Windows 11 kurup yükledim (forumda konu anlatımı var) onda da Türkçe yama kurdum Steam Deck'te Türkçe RDR 2 oynuyorum.

Oyunların koleksiyonluk ekipmanlarını toplarım. Pip Boy buldum aldım kargoda bugün gelir diye tahmin ediyorum RDR 2 bittikten sonra bir de Pip Boy'la tekrar Fallout 4 ve New Vegas yapıcam. :))
Resim

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links
Kullanıcı avatarı
omrkcmn
Verified
Moderatör
5
Türkiye

#5 Okunmamış mesaj gönderen omrkcmn »

aknctn yazdı: 28 Tem 2023 08:44 Aslında @omrkcmn ben de biraz seçici oldum pek oyun sevemiyorum bu aralar. İçinde kaybolabileceğim açık dünya oyunları arıyorum RDR 2'yi Playstation'da oynamıştım ama Türkçe yapamıyorduk biliyorsun şimdi Steam Deck'e Windows 11 kurup yükledim (forumda konu anlatımı var) onda da Türkçe yama kurdum Steam Deck'te Türkçe RDR 2 oynuyorum.

Oyunların koleksiyonluk ekipmanlarını toplarım. Pip Boy buldum aldım kargoda bugün gelir diye tahmin ediyorum RDR 2 bittikten sonra bir de Pip Boy'la tekrar Fallout 4 ve New Vegas yapıcam. :))
Tabi insan bir noktadan sonra çılgın tüketimi bırakıyor. Seçici olmak her zaman en iyisi. Dün yıllar sonra (7 sene) call of duty oynadım özlemişim mereti. Plus sağolsun.

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links
Kullanıcı avatarı
Morty
4
Ruh hali:
Teşekkür etti: 39 kez
Türkiye