Her Yıl Dedikleri Gerçekleşen Azerbaycanlı Şamanın 2022 Kehanetleri

Günlük Sohbet, Tartışma ve Kategorilerde Bulunmayan Konular...

Moderatör: aknctn

Kullanıcı avatarı
TürkanSabrona
Makaleler: 0
2
Ruh hali:
Azerbaycan

Her Yıl Dedikleri Gerçekleşen Azerbaycanlı Şamanın 2022 Kehanetleri

#1 Okunmamış mesaj gönderen TürkanSabrona »

Konuyu doğru yere mi açtım bilmiyorum ama burası daha uygun galiba.

2019 yılından beri takip ediyorum Azerbaycanlı Şaman kahinin kehanetlerini. Her yıl dediklerinin neredeyse hepsi gerçekleşiyor. İlahi bir güç mü yoksa şamanlardaki özel yetenek mi bilmiyorum. Azeri Şamanın 2022 kehanetleri paylaşılmış benimde burada ilk konum bu olsun sizlere tavsiyem 
Daha önce koronavirüsü bilmişti. bu yıl depremleri nerelerde olacağını,orman yangınlarına kadar hatta siyasi olaylara bile bilmişti. Bakalım bu yıl kehanetleri gerçekleşekmi? Peki sizler bu kehanetler hakkında neler düşünüyorsunuz?

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links
Kullanıcı avatarı
omrkcmn
Verified
Moderatör
5
Teşekkür etti: 189 kez
Türkiye

Re: Her Yıl Dedikleri Gerçekleşen Azerbaycanlı Şamanın 2022 Kehanetleri

#2 Okunmamış mesaj gönderen omrkcmn »

Kahin dediğimiz kişiler bilimde metafizik kavramı altında isimlendirilen ve varlığı İslam ve diğer inançlarca belirtilmiş olan cinlerle irtibat kurarlar.

Cin tahifesi gökte açılan kapılardan tabiri caizse sızan gelecekten haberleri öğrenip bunu irtibat kurduğuna söyler. Eskiden tarih kitaplarında anlatılan kahinler bu şekilde iş görmüştür.

Efendimiz Hz. Muhammed (sav) geldikten sonra cin tahifesinin işleri zorlaşmıştır. Kaynaklarda mevcut.

Bahsettiğiniz eleman da bunu yapıyor olsa gerek. Çok umursamamak lazım bu tür şeyleri. Umursandıkça kötüye kullanacaktır. İnsanın özü bu. Güç bulursa şeytana ve nefsine uyar.

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links
Kullanıcı avatarı
aknctn
Verified
Moderatör
Cevaplar: 2
5
Ruh hali:
Teşekkür etti: 165 kez
Türkiye

#3 Okunmamış mesaj gönderen aknctn »

Konu belliki reklam ama dokunmuycam bu sefer. İnsanlara yaradan tarafından ilahi bi güç verilmedikçe bunu cinlerle bağlantı kurarak yaptıkları kanaatindeyim. Cinler nasıl bilir geleceği onu bilemem belkide [mention]omrkcmn[/mention] dediği gibidir. Yalnız bu işlerde yani büyüdür diğer varlıklarla bağlantı kurmaktır sanırım yahudiler ilk sırada yer alıyor.
Resim

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links
Kullanıcı avatarı
omrkcmn
Verified
Moderatör
5
Teşekkür etti: 189 kez
Türkiye

#4 Okunmamış mesaj gönderen omrkcmn »

aknctn yazdı: 04 Ara 2021 10:06 Konu belliki reklam ama dokunmuycam bu sefer. İnsanlara yaradan tarafından ilahi bi güç verilmedikçe bunu cinlerle bağlantı kurarak yaptıkları kanaatindeyim. Cinler nasıl bilir geleceği onu bilemem belkide @omrkcmn dediği gibidir. Yalnız bu işlerde yani büyüdür diğer varlıklarla bağlantı kurmaktır sanırım yahudiler ilk sırada yer alıyor.
Konuyu onaylamayacaktım ama can sıkıntısı onayladım birazda yardırayım dedim. Belki eleman okur.

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links
Kullanıcı avatarı
TarihKaydı
2
Türkiye

#5 Okunmamış mesaj gönderen TarihKaydı »

Böyle insanların kendi reklamını yapacağı göz onunda bulunacağı kanaatinde değilim.

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links
Kullanıcı avatarı
TürkanSabrona
2
Ruh hali:
Azerbaycan

#6 Okunmamış mesaj gönderen TürkanSabrona »

omrkcmn yazdı: 04 Ara 2021 10:14
aknctn yazdı: 04 Ara 2021 10:06 Konu belliki reklam ama dokunmuycam bu sefer. İnsanlara yaradan tarafından ilahi bi güç verilmedikçe bunu cinlerle bağlantı kurarak yaptıkları kanaatindeyim. Cinler nasıl bilir geleceği onu bilemem belkide @omrkcmn dediği gibidir. Yalnız bu işlerde yani büyüdür diğer varlıklarla bağlantı kurmaktır sanırım yahudiler ilk sırada yer alıyor.
Konuyu onaylamayacaktım ama can sıkıntısı onayladım birazda yardırayım dedim. Belki eleman okur.
reklam değilde ne bileyim konu açmak istedim açtım ama bence bi göz atmalısınız. artık cinlerle mi iletişim kuruyor yoksa ne şekilde bu kadar net bilebiliyor bilmiyorum ama var yani bir şeyler işte

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links
Cevapla Önceki başlıkSonraki başlık

“Konu Dışı” sayfasına dön