Telefonda Reklam Engelleme - Konuştuğum Şeylerin Reklamı Çıkıyor

İlgili konu içerisinde bulamadığınız kategori varsa konuyu burada açabilirsiniz...

Moderatör: aknctn

Kullanıcı avatarı
siyah.jack
Moderatör
Makaleler: 0
3
Ruh hali:
Teşekkür etti: 17 kez
Türkiye

Telefonda Reklam Engelleme - Konuştuğum Şeylerin Reklamı Çıkıyor

#1 Okunmamış mesaj gönderen siyah.jack »

Hocam şimdi telefonda internetten bişeye bakınca Instagram Facebook gibi uygulamalarda sürekli onun reklamı çıkıyo ya bu baktığımız şeylerin reklamını engelleyecek bi program uygulama var mı? Mesela sürekli kendi kendine çalışıp reklam çerezlerini temizliycek baktığımız şeylerin reklamı çıkmıycak uyuz oluyorum ya bide mesela konuştuğumuz şeylerin reklamı çıkıyor biliyorum bizi dinliyolar ne konuşsak reklamı çıkıyor bunu nasıl engelleriz uygulamada mikrofon erişimini kapatmadan önlemenin yolu var mı?

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links
Kullanıcı avatarı
omrkcmn
Verified
Moderatör
4
Teşekkür etti: 188 kez
Türkiye

Re: Telefonda Reklam Engelleme - Konuştuğum Şeylerin Reklamı Çıkıyor

#2 Okunmamış mesaj gönderen omrkcmn »

Google ayarlarına gidip arama kısmına reklam yazarsan reklam kimliğini sıfırla seçneği çıkacak. Sil farklı reklamlar çıkar.

Ben reklam ayarlarını yapmadan önce sistem sanırım beni kız olarak tanıdı. Sürekli bayan elbise reklamları ve bazı +18 denilecek reklamlar çıkıyordu. Daha sonra sistem evrildi beni sapık olarak tanımaya başladı. Çıkan reklam canlı video uygulaması ve yazan şey "bunun gibi çıplak görüntüler içeride çok! Hemen indir" yazıyor. Ayarlara girdim yaşımı 65 yaptım. Şimdi daha münasip şeyler geliyor.

Konuşma kısmına gelecek olursak bir alıntı ile noktalamak istiyorum "Verilerimiz, hareketlerimiz, konuşmalarımız, kelimelerimiz, söylediklerimiz hatta fikir sahip olmak için araştırdıklarımız… Hepsi birer reklam malzemesi, hepimiz birer reklam panosuyuz ve bunu isteyerek yapıyoruz"

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links
Kullanıcı avatarı
paladindanse
3
Teşekkür etti: 18 kez
Türkiye

#3 Okunmamış mesaj gönderen paladindanse »

omrkcmn yazdı: 10 Eki 2021 11:50 Google ayarlarına gidip arama kısmına reklam yazarsan reklam kimliğini sıfırla seçneği çıkacak. Sil farklı reklamlar çıkar.

Ben reklam ayarlarını yapmadan önce sistem sanırım beni kız olarak tanıdı. Sürekli bayan elbise reklamları ve bazı +18 denilecek reklamlar çıkıyordu. Daha sonra sistem evrildi beni sapık olarak tanımaya başladı. Çıkan reklam canlı video uygulaması ve yazan şey "bunun gibi çıplak görüntüler içeride çok! Hemen indir" yazıyor. Ayarlara girdim yaşımı 65 yaptım. Şimdi daha münasip şeyler geliyor.

Konuşma kısmına gelecek olursak bir alıntı ile noktalamak istiyorum "Verilerimiz, hareketlerimiz, konuşmalarımız, kelimelerimiz, söylediklerimiz hatta fikir sahip olmak için araştırdıklarımız… Hepsi birer reklam malzemesi, hepimiz birer reklam panosuyuz ve bunu isteyerek yapıyoruz"

Onun istediği şey biraz farklı. Baktığı şeylerin reklamı karşısına çıkmasın istiyo.

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links
Kullanıcı avatarı
siyah.jack
Moderatör
3
Ruh hali:
Teşekkür etti: 17 kez
Türkiye

#4 Okunmamış mesaj gönderen siyah.jack »

Hocam bana reklam konusunda beni takip edemiycek sistem lazım

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links
Kullanıcı avatarı
aknctn
Verified
Moderatör
Cevaplar: 2
4
Ruh hali:
Teşekkür etti: 164 kez
Türkiye

#5 Okunmamış mesaj gönderen aknctn »

Bu uygulama belki bir nebze fayda sağlar.

https://play.google.com/store/apps/deta ... l=tr&gl=US
Resim

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links
DOZPULAT
3
Teşekkür etti: 1 kez
Türkiye

#6 Okunmamış mesaj gönderen DOZPULAT »

Her yerden takipteyiz sapık gibiler özel verilerimiz toplanıyo dinleniyoruz buna devletler niye izin veriyoki

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links
sinyor
2
Türkiye

#7 Okunmamış mesaj gönderen sinyor »

Genelde opera kullanıyorum add block var kendisinde başka bişeye gerek kalmıyor ama uygulamaları bilemedim

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links
Cevapla Önceki başlıkSonraki başlık

“Diğer” sayfasına dön