Sony'den Xbox Game Pass'e Rakip Bir Abonelik Geliyor!

Konsollar Hakkında Gelişme ve Haberler

Moderatör: aknctn

Kullanıcı avatarı
aknctn
Verified
Moderatör
Makaleler: 0
Cevaplar: 2
5
Ruh hali:
Teşekkür etti: 165 kez
Türkiye

Sony'den Xbox Game Pass'e Rakip Bir Abonelik Geliyor!

#1 Okunmamış mesaj gönderen aknctn »

Resim

Artık görünen o ki Sony çok geç kalmış olsa da Xbox Game Pass modeli bir abonelik sistemini 2022 başında çıkaracak. Adı ilginçtirki "Spartacus" olacak. Bu yeni kütüphaneye 3 tip abonelik modeli olacağı belirtiliyor. Bunlardan biri şuanki klasik Playstation Plus aboneliği, ikincisi Xbox Game Pass ile aynı bir model üçüncüsü de daha geniş kapsamlı, geçmişe yönelik oyun desteği (PS1, PS2, PS3 ve PSP) ve özel demolar içersen Playstation Now'ın da dahil olduğı bir paket.

Fiyat henüz belli değil Sony'den de resmi bir açıklama gelmedi.

https://www.teknofenomen.com/playstatio ... a-cikiyor/
Resim

Etiketler:
Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links
Kullanıcı avatarı
omrkcmn
Verified
Moderatör
5
Teşekkür etti: 190 kez
Türkiye

Re: Sony'den Xbox Game Pass'e Rakip Bir Abonelik Geliyor!

#2 Okunmamış mesaj gönderen omrkcmn »

Xbox geçme işim yaş oldu. Series s alacaktım tamda. Ps now bekledik yıllarca. İnşallah ultra zeki ps tr euro üzerinden fiyat çekmez. Yoksa aylık en az 699 lira olur.

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links
Kullanıcı avatarı
aknctn
Verified
Moderatör
5
Ruh hali:
Türkiye

#3 Okunmamış mesaj gönderen aknctn »

Onca exc. ve Tr oyundan vazgeçip dualsense'den mahrum kalıp Xbox'a mı geçecektin??
Resim

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links
Kullanıcı avatarı
omrkcmn
Verified
Moderatör
5
Türkiye

#4 Okunmamış mesaj gönderen omrkcmn »

aknctn yazdı: 05 Ara 2021 22:16 Onca exc. ve Tr oyundan vazgeçip dualsense'den mahrum kalıp Xbox'a mı geçecektin??
Öyle olmuyor işte reyis. Mesela gow gelecek en az 899₺ olur. En az...

Yeni çıkan her oyun ocak sonrası 799₺ aşağısı olmaz. Gamepass için geçecektim. 29 liraya on numara oyunlar. Ciddi ciddi satacaktım ps4 ü. Servis gelirse ve ps tr şeref yoksunluğu yapmaz yerel fiyatlandırma ile (30₺ en fazla) sistemi ülkemizde sundurursa iyi yoksa ben konsol işini tamamen bırakırım. Yada on sene sonra ps5 alır ucuza oyunları oynarım. Artık öyle.

Ratchet çok sevdiğim bir seriydi mesela ama son oyunu oynayamıyorum şaka gibi. Konsol kara borsada 14 bine vurmuş. Ben daha yeni grafik teknolojilerini göremedim. Rtx, ray tracing ıvır zıvır nedir bilemiyorum. Hala daha rdr 2 oynayabilmiş değilim. Ps4ün kırılmasını bekliyorum. Kırılınca altyazılı bir şekilde oynayacağım. Altyazılı olarak onlarca oyunu oynayacağım. Büyük doldum büyük patlayacağım artık.

Don giymek bile lüks...

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links
sinyor
2
Türkiye

#5 Okunmamış mesaj gönderen sinyor »

xbox game passs kadar kaliteli oyun sonucağını ve geniş olacağını sanmıyorum ama çıkıcaktır illaki steamde ea games yaptığı game pass gibi bir şey olabilir

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links
Kullanıcı avatarı
omrkcmn
Verified
Moderatör
5
Türkiye

#6 Okunmamış mesaj gönderen omrkcmn »

sinyor yazdı: 06 Ara 2021 12:18 xbox game passs kadar kaliteli oyun sonucağını ve geniş olacağını sanmıyorum ama çıkıcaktır illaki steamde ea games yaptığı game pass gibi bir şey olabilir
Sony sadece kendi oyunlarını paylaşsa xbox ezilir. Ps1 den bu yana diyor adamlar. Ayrıca ps now a bakınca gamepass den çok daha iyi olduğunu görürsün.

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links
Kullanıcı avatarı
aknctn
Verified
Moderatör
5
Ruh hali:
Türkiye

#7 Okunmamış mesaj gönderen aknctn »

omrkcmn yazdı: 06 Ara 2021 10:19
aknctn yazdı: 05 Ara 2021 22:16 Onca exc. ve Tr oyundan vazgeçip dualsense'den mahrum kalıp Xbox'a mı geçecektin??

Yeni çıkan her oyun ocak sonrası 799₺ aşağısı olmaz. Gamepass için geçecektim. 29 liraya on numara oyunlar. Ciddi ciddi satacaktım ps4 ü. Servis gelirse ve ps tr şeref yoksunluğu yapmaz yerel fiyatlandırma ile (30₺ en fazla) sistemi ülkemizde sundurursa iyi yoksa ben konsol işini tamamen bırakırım. Yada on sene sonra ps5 alır ucuza oyunları oynarım. Artık öyle.

Ratchet çok sevdiğim bir seriydi mesela ama son oyunu oynayamıyorum şaka gibi. Konsol kara borsada 14 bine vurmuş. Ben daha yeni grafik teknolojilerini göremedim. Rtx, ray tracing ıvır zıvır nedir bilemiyorum. Hala daha rdr 2 oynayabilmiş değilim. Ps4ün kırılmasını bekliyorum. Kırılınca altyazılı bir şekilde oynayacağım. Altyazılı olarak onlarca oyunu oynayacağım. Büyük doldum büyük patlayacağım artık.

Don giymek bile lüks...

Her şeye çok fazla para ödüyoruz Sony'e hiç kızamıyorum onların bi suçu yok. He Microsoft, GamePass olayını yapıyo da Sony niye yapmıyo dersen aralarında da ciddi bir kaliteli yapım-lar farkı var. Adamların her işte hakkını verdiğini düşünüyorum. Konsol kırdırmak bana göre değil tasvip ettiğim bir şey değil her zaman diyorum bir tane oyun alıp takasa sokarak idare edilebilir zaten indirimlerle de bir çok oyun yakalanıyor. Ben RDR2'yi PS4 için 117 liraya almıştım bu civarlardaydı sanırım ve Ultimate sürümü.
Resim

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links
Kullanıcı avatarı
omrkcmn
Verified
Moderatör
5
Türkiye

#8 Okunmamış mesaj gönderen omrkcmn »

aknctn yazdı: 08 Ara 2021 10:14
omrkcmn yazdı: 06 Ara 2021 10:19

Don giymek bile lüks...

Her şeye çok fazla para ödüyoruz Sony'e hiç kızamıyorum onların bi suçu yok. He Microsoft, GamePass olayını yapıyo da Sony niye yapmıyo dersen aralarında da ciddi bir kaliteli yapım-lar farkı var. Adamların her işte hakkını verdiğini düşünüyorum. Konsol kırdırmak bana göre değil tasvip ettiğim bir şey değil her zaman diyorum bir tane oyun alıp takasa sokarak idare edilebilir zaten indirimlerle de bir çok oyun yakalanıyor. Ben RDR2'yi PS4 için 117 liraya almıştım bu civarlardaydı sanırım ve Ultimate sürümü.
Kırma sebebim Türkçe altyazı. Elimdeki oyunu işlemden geçirip altyazı monte edeceğim.

Rdr şuan 130 en düşük.

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links
Kullanıcı avatarı
Morty
4
Ruh hali:
Teşekkür etti: 39 kez
Türkiye

#9 Okunmamış mesaj gönderen Morty »

Oyunlar yarım bırakıldığında, raflarda hiç bir oyun satılmadığında artık konsol ve pcler hiç satılamadığında beyaz oyun şirketleri bunun yenmeyen bişey olduğunu anlayacak.

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links
Cevapla Önceki başlıkSonraki başlık

“Konsol Haberleri” sayfasına dön